Nasze produkty w postaci form kuchennych o nowoczesnych,bądz bardzo klasycznych charakterach,kierujemy do bardzo szerokiego grona klientów.

            Nasze bardzo bogate doświadczenie w połączeniu z wielką ilością materiałów którymi dysponujemy,pozwoli na zrealizowanie najbardziej wymyślnych ,jak i zupełnie standardowych czy podstawowych mebli kuchennych.Naszą ofertę kierujemy do klientów którzy mają bardzo małe i co za tym idzie ciasne kuchnie,jak i do klientów którzy mają duże pomieszczenie kuchenne.Zarówno jeden jak i drugi typ kuchni nie jest łatwy w zaprojektowaniu i wymaga wiele wysiłku oraz kompozycji materiałów,aby koncowo uzyskać najlepsze wrażenie.

           Różnorodność materiałów i fakt ,iż wielu z nich jesteśmy producentem sprawia ,że ceny naszych mebli są bardzo niskie,przy zachowaniu oczywiście możliwie jak najwyższej jakości.Nasza oferta więc jest skierowana w szczególności do klientów którzy poszukują mebli za rozsądne pieniądze.

           Przed każdą realizacją dokonujemy POMIARU I PROJEKTU oraz PODPOWIADAMY wszelkie kwestie od strony technicznej,czyli jak najlepiej funkcjonalnie i wizualnie można wykonać daną kuchnie.

           Mimo iż biel czy ecru nadal królują w nowoczesnych kuchniach, nadając im sterylny charakter, to jednak coraz częściej pojawiają się również mocne, zdecydowane kolory, jak czerń i czerwień. Popularne stają się również fronty drewniane czy drewnianopodobne w kolorystyce egzotycznego drewna – szalenie modny wenge, a także laminaty na wysoki połysk. Dodatki i detale, jak uchwyty czy nogi wykonane są najczęściej z chromowanej stali.

            Blaty kuchenne można spotkać zarówno zrobione z konglomeratu, jak i szkła, a zlewozmywaki z granitu z dokładnie wybieraną baterią. Kuchnia nowoczesna to miejsce, w którym zapracowany domownik spędza krótkie chwile. Dlatego wyposażenie kuchni musi opierać się o wydajny i oszczędny sprzęt – oszczędny pod względem zarówno energii, jak i cennego czasu. Zgodnie z najnowszymi trendami, kuchnia staje się częścią salonu.

            Otwarta przestrzeń wymaga dbałości o każdy szczegół i skomponowania go z wystrojem całego pomieszczenia. Aneks kuchenny musi być tak zaprojektowany, by korzystanie ze sprzętu kuchennego nie przeszkadzało osobom, wypoczywającym w salonie. Stawia się więc na zabudowę wszystkich urządzeń oraz przede wszystkim na wybór odpowiedniego okapu, dzięki któremu aromat gotowanych potraw nie przedostanie się w głąb pokoju. Gotowanie wymaga właściwej oprawy. Dlatego projekt kuchni powinien być dobrze przemyślany oraz dopasowany do wystroju całego mieszkania.

             Możemy zdecydować się na nowoczesne bądź bardziej klasyczne aranżacje. Ważne, aby pamiętać o funkcjonalności wybieranych sprzętów i mebli. Kuchnia jest jednym z miejsc, w którym spędzamy najwięcej czasu. Często pełni funkcję jadalni, skupia domowników i gości przy wspólnych posiłkach. Połączona z salonem czy pokojem dziennym spełnia także reprezentacyjną rolę. Stąd też, do jej umeblowania, oświetlenia oraz wyposażenia przywiązuje się coraz większą wagę.

             Dobre oświetlenie w kuchni jest ważnym elementem, zapewniającym nam bezpieczeństwo przy okazji przygotowywania posiłków. W kuchni zazwyczaj wieszamy lampę w centralnym punkcie na suficie, uzyskując tym samym oświetlenie całego wnetrza. Oświetlenie ogólne nie zastąpi jednak światła punktowego, gdyż osoba stojąca przy blacie, odwrócona jest tyłem do lampy, dlatego rzuca na niego cień. Strefami roboczymi w kuchni, które wymagają dobrego doświetlenia są: zlewozmywak, płyta kuchenna, blat na którym przygotowuje się wszystkie potrawy oraz stół. Okap zazwyczaj posiada fabrycznie zainstalowane podświetlenie, z kolei nad blatami dobrze jest zamontować silne, punktowe światło, zwykle z kilkoma oddzielnymi włącznikami, umożliwiającymi doświetlenie wybranej części blatu. Ciekawym rozwiązaniem jest instalacja listew oświetleniowych LED.

 

 

             Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii: