Ściany RTV:

        Nowością naszej firmy która cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów są ściany RTV. Rozwiązania jakie proponujemy pozwalają na zaplanowanie i rozmieszczenie wszystkich potrzebnych sprzętów telewizyjnych. Zabudowa nie tylko uporządkuje wnętrze, lecz także nie zabierze cennej powierzchni podłogi. Korzystając z innowacyjnych rozwiązań staramy się aby efekt końcowy był satysfakcjonujący dla Odbiorcy. 

         Dysponujemy wieloma pomysłami na zorganizowanie miejsca kinowego w Twoim mieszkaniu. Ściany telewizyjne tworzymy z każdego rodzaju materiału, dużym zainteresowaniem cieszą się forniry egzotyczne oraz elementy lakierowane na wysoki połysk. Współpracujemy z firmą Zobal ,z Jej asortymentu wykorzystujemy wszelkiego rodzaju listwy: łączące, ozdobne, haczyki oraz różnego rodzaju profile pozwalające na bezpieczne zamocowanie sprzętu telewizyjnego.

Meble pokojowe:

        Pokój jest bardzo ważnym miejscem w mieszkaniu, podczas jego urządzania należy pamiętać , aby stworzyć przyjazną przestrzeń. Meble pokojowe odgrywają dużą rolę, to one nadają specyficzny klimat.

         Dzięki elementom niepowtarzalnym i ciekawej kolorystyce nadają również charakter. Nasza firma jest przygotowana na potrzeby Klientów, korzystając z materiałów renomowanych i sprawdzonych dostawców jesteśmy spokojni o jakość naszych mebli. Wybór kolorystyki pozwala zrealizować wszelkie wizje Klienta